Kontaktai

Parašykite mums! Susipažinkime, mes esame:

kontaktinis
Idėjos autorius:
Vytautas Jakštas,
vytautas@monetupiramide.lt

Domo nuotrauka
Tinklalapio autorius:
Domas Jokubauskis,
domas@monetupiramide.lt

Judita Banaitytė
Atstovė Kauno regione:
Judita Banaitytė,
judita@monetupiramide.lt

Ieva Budriūnaitė
Atstovė Klaipėdos regione:
Ieva Budriūnaitė,
ieva@monetupiramide.lt

Miglė Jakštaitė
Atstovė Šiaulių regione:
Miglė Jakštaitė,
migle@monetupiramide.lt

Vytenis Sereika
Atstovas Panevėžio regione:
Vytenis Sereika,
vytenis@monetupiramide.lt

Akvilė Burneikaitė
Atstovė Utenos regione:
Akvilė Burneikaitė,
akvile@monetupiramide.lt

Simonas Balkaitis
Atstovas Palangoje:
Simonas Balkaitis,
simonas@monetupiramide.lt

Jaunųjų lyderių klubas
Atstovai Rokiškyje:
Jaunųjų lyderių klubas,
giedre@monetupiramide.lt

Raminta Kėželytė
Atstovė Biržuose:
Raminta Kėželytė,
raminta@monetupiramide.lt

O ką daryti, jei gyveni ne Vilniuje, ne Kaune, ne Klaipėdoje, ne Šiauliuose, ne Panevėžyje, ne Utenoje, ne Palangoje, ne Rokiškyje ir ne Biržuose? Tapk atstovu savo mieste! Parašyk apie savo norus ir idėjas Vytautui.

Comments are closed.