2014-04-11 Milijonas monetų jau surinkta!

AureaVerumNorime pranešti džiugią naujieną – surinktų monetų skaičius perkopė vieną milijoną! Staigaus monetų skaičiaus padidėjimo priežastis yra UAB „Aurea Verum“, padovanojusi net 70 000 monetų! Įmonės direktorė Renata Saldžiūnaitė sako: „Prisidėti prie šios iniciatyvos mus paskatino projekto originalumas, jaunų žmonių nuoširdumas ir užsispyrimas, taip pat noras, kad jie realizuotų savo idėją iki euro įvedimo“.
Dėkojame šios įmonės atstovams už geranoriškumą ir projektui padovanotas monetas.
AureaVerum
Monetų perdavimas. Pirmoji iš kairės – UAB „Aurea Verum“ direktorė Renata Saldžiūnaitė.

This entry was posted in Tinklaraštis. Bookmark the permalink.

4 Responses to 2014-04-11 Milijonas monetų jau surinkta!

 1. romas says:

  Idėja tikrai netradicinė, būsimas rezultatas, manau, bus fantastiškas! Šaunu, kad mūsų Lietuvoje yra veiklių žmonių, garsinančių savo šalį ambicingomis idėjomis! Sėkmės jauniesiems fizikams kūrybinėje veikloje!

 2. Aleksas says:

  Milijonas surinktas, bet rinkimas juk nebaigtas, taip? Dar geras pusmetis liko. Galim keliais aukštais aukštesnę pastatyti, nei numatyta.

 3. Nijolė says:

  O dar sako netikėk sutapimais – praėjusį šeštadienį Bendruomenės patalpose netyčia sudaužiau monetų stiklainį, o vaikai guodė – ,,Pirmininke, nenusiminkite. Šukės laimę neša!“… SVEIKINIMAI VISIEMS!

 4. Algirdas says:

  Milijonas!!! Valiooo!!! Geriausi sveikinimai projekto įgyvendintojams Domui ir Vytautui!!! Geriausi sveikinimai visiems šio projekto atstovams regionuose, rėmėjams, entuziastams!!! Visiems prisidėjusiems, prisidedantiems, dar prisidėsiantiems prie šio projekto!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA Image

*